خانه خلاق و نوآوری شهر

   خانه خلاق و نوآوری شهر
تایید شده
نام شرکت:   توسعه صنایع شهر فرین شناسه ملی شرکت:   14011561969 شماره ثبت:   603055
مدیرعامل:   احمد رونقی خامنه نوع شرکت:   سهامی خاص نام تجاری:   توسعه صنایع شهر فرین
شماره تماس:   40223221 وب سایت:   https://khanekhalagheshahr.com/ ایمیل:   khanekhalagheshahr@gmail.com
https://instagram.com/khanekhalagheshahr   https://linkedin.com/linkedin.com/in/خانه-خلاق-و-مرکز-نوآوری-شهر-744249231
آدرس:   تهران تهران ولیعصر، روبروی پارک ملت، خیابان حق شناس (شناسا)، ک پونک، پ 1
ماهیت شرکت:   خصوصی تایید دانش بنیان ندارد تاریخ تایید خلاق :  ۱۴۰۱/۳/۲۴
تشریح اهداف:
  

با توجه به رسالت گروه توسعه صنایع و معادن شهر، خانه خلاق و مرکز نوآوری شهر به عنوان یک مرکز نوآوری در سرمایه گذاری توسعه ای، علاوه بر تعهد نسبت به شهرداری های کشور در حوزه صنایع و خدمات شهری، این مرکز دو گروه از علاقمندان به نوآوری را با محوریت طرح های مرتبط با صنایع و خدمات شهری هدف قرار داده است: نخست افرادی که طرحی برای ایجاد یک کسب‌ و کار دارند؛ اما هنوز گام‌های مختلف اجرایی آن را برنداشته‌اند. این افراد می‌توانند با شرکت در برنامه پیش شتابدهی و دریافت آموزش‌های پایه، خود را برای اجرای طرحشان آماده کنند. دومین دسته از مخاطبان گروه‌هایی هستند که گام‌های اولیه اجرای طرح را برداشته و آماده شده‌اند که طرح خود را به کسب ‌و کار تبدیل کنند. مرکز نوآوری گروه توسعه در طول برنامه شتابدهی خود این گروه‌ها را تا گسترش حوزه فعالیت و حضور در بازار در قامت یک کسب ‌وکار پویا و توانمند همراهی خواهد نمود. محور اصلی فعالیت های خانه خلاق و مرکز نوآوری شهر در حوزه صنایع شهری شامل موارد زیر است؛ ناوگان حمل و نقل شهری (مترو، اتوبوس، ...) ماشین آلات خدمات شهری (نردبان هیدرولیکی آتش نشانی، زباله جمع کن، ...) مبلمان شهری (آسانسور، پله برقی، ...) فناوری های Hi-Tech هوای پاک (رنگ های آلایندگی هوا، فیلترهای جاذب دوده، ...) روش های نوین تولید انرژی ( نیروگاه مقیاس کوچک، ...) انرژی های پاک و تجدیدپذیر (انرژی خورشیدی، هاضم و زباله سوز، ..) ارائه خدمات مالی نوین در حوزه شهری و شهروندی با FinTech سرمایه گذاری در حوزه صنایع شهری و سرمایه گذاری توسعه ای (تاسیس کارخانجات زنجیره فولاد) خانه خلاق و مرکز نوآوری شهر در نظر دارد علاوه بر استارت آپ ها، فناوری های نرم و صنایع خلاقی که به جای بهره گیری از مواد اولیه طبیعی و معدنی از بروندادهای فکری و خلاقیت انسان که ماهیت نوآورانه، فرهنگی و هنری دارد را با ارائه خدمات تسهیل فضای کسب و کار، توسعه بازار، پشتیبانی، تامین مالی و جذب سرمایه، مورد حمایت خود قرار دهد.

توضیحات تکمیلی:
  

سهامداری در شرکتهای استارتاپی و یا سهیم شدن در بخشی از درآمد حاصل از فروش کالا، خدمات یا ایده موردنظر به عنوان عواید اقتصادی، جذب سرمایهگذاران و معرفی طرحهای برتر و خلاقانه جهت اجرائی شدن آنها، کمک به ایدهها در راستای انجام مسئولیتهای اجتماعی

 • خدمات قابل ارائه
  عنوان نوع خدمت
  شتابدهنده تخصصی​​​​​​​ زیرساختی
  سرمایه گذاری و تجاری سازی​​​​​​​ زیرساختی
  منتورینگ تخصصی​​​​​​​ زیرساختی
  خدمات آموزشی و کارآفرینی​​​​​​​ زیرساختی
  فضای کار اشتراکی​​​​​​​ زیرساختی
 • فهرست مجوزها، گواهینامه ها
  عنوان مرجع صدور
  معاونت
 • فضای قابل ارائه
  نوع ساختمان وضعیت مالکیت مجموع کل متراژ مرکز (متر)
  آپارتمانی ملکی 500
 • برنامه ها و رویدادهای آینده
  عنوان برنامه تاریخ برگزاری نفر ساعت / نفر رویداد محل اجرا نهادهای همکار
  ورکشاپ تخصصی شهر هوشمند تاریخ شروع ۱۴۰۱/۵/۲۷
  تاریخ پایان ۱۴۰۱/۵/۲۸
  16 خانه خلاق و نوآوری صنایع و معادن شهر مدیران شهرداری
  آموزش شاخص‌های کلیدی عملکرد استارتاپ تاریخ شروع ۱۴۰۲/۳/۲۷
  تاریخ پایان ۱۴۰۲/۵/۷
  52 ساعت خانه خلاق و نوآوری صنایع و معادن شهر محمدرضا فرحی/سایت مکتب خانه
  دورهمی شبکه زیست بوم خلاق CEN تاریخ شروع ۱۴۰۲/۴/۶
  تاریخ پایان ۱۴۰۲/۴/۶
  5ساعت خانه اندیشه ورزان دورهمی شبکه زیست بوم خلاق CEN/خانه های خلاق
 • تیم ها
  نام تیم مسئول نوع فعالیت
  آموزشی مهرداد حقیقی برگزاری دوره های آموزشی و ارائه مشاوره های الزم برای آشنایی با بازار، شناسایی گروه کاری، تثبیت ایده کاری و ایجاد هویت حقوقی مستقل.
  تولید محتوا احمد رونقی کی از کلیدیترین چینش استراتژیهای تبلیغاتی در تمامی حوزه های بازارسازی، بازایابی و بازارگردی در تمامی کسب و کارها بی شک تولید محتواست.
  بازاریابی دیجیتال خانم عطیه مقدم داودی استفاده از همه ابزارها و فعالیتها در جهت بازاریابی محصوالت و خدمات در بستر فضای دیجیتال (وب، اینترنت، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتال)
 • تصاویر