خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک

  خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک
تایید شده
نام شرکت:   پیشگامان فرا رسانه سروش شناسه ملی شرکت:   10380542348 شماره ثبت:   38527
مدیرعامل:   سعید مقدم آریائی نوع شرکت:   سهامی خاص نام تجاری:   نیتک
شماره تماس:   5136068686 وب سایت:   https://nitechpark.com/ ایمیل:   saeed.moghaddam@vas24.ir
https://instagram.com/nitechpark https://aparat.com/NitechPark   https://linkedin.com/NitechPark
آدرس:   خراسان رضوی مشهد مشهد، خیابان شهید تولایی (امام خمینی(ره) ۵۰)، طبقه چهارم ساختمان اداره کل پست خراسان رضوی، پارک فاوا، خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک
ماهیت شرکت:   خصوصی تاریخ تایید دانش بنیان :  ۱۳۹۷/۷/۷ تاریخ تایید خلاق :  ۱۴۰۰/۳/۱۱
تشریح اهداف:
  

راه اندازی این مرکز نوآوری در مجاورت مضجع شریف رضوی ، دانشگاهها و مراکز آموزش عالی ، وجود فار التحصیلان دانشگاهی مستعد و نوآور و همچنین همجواری با کشورهای افغانستان و تاجیکستان و نیز وجود بسترها نرم افزاری تولید شده در این مجموعه (پلت فرم تولید انیمیشن و انیمیشن تعاملی ، پلت فرم تولید اپلیکیشن ، پلت فرم ارائه محتوای صوتی میتواند با امکانات مرتبط در این حوزه کمک شایانی به حضور پررنگ در فضای مجاز نماید. منطقه شمال شرق کشور در سال بیش از ۲۰۰۰۰دانشجو و فارغ التحصیل دانشگاهی و همچنین هنرجو و هنرمن در رشته های علوم انسانی ء کامپیوتر ْ موسیقی، هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، صنایع دستی و ... داشته و لیکن این نیروهای آموزش دیده و آثار ایشان کمتر رد پایی در فضای مجازی و حوزه دیجیتال دیده می شود. علاوه آن سایر فعالیتهای پژوهشی و نوآوری در مراکز معرفی شده در همین پروپوزال نیز از باب معرفی صحیح و همچنی جلب مشارکت بیشتر ذینفعان نیازمند ایجاد چنین مرکز نوآوری بوده است. همچنین حضور شتابدهنده و استار آپهای فرهنگی با امکانات آزمایشگاه ( لابراتوار) تولید محتوا و همچنین باعث رشد کارآفرینی و نوآوری در بی اصحاب هنر خواهد شد.

توضیحات تکمیلی:
  

این مرکز به تولید انواع محتوای چندرسانه ای( مولتی مدیا) از جمله صوت و ویدئو اعم از رئال یا انیمیشن، اپلیکیشن و گیم، کتاب و عکس و نهایتا خبر می پردازد که بخش عمده ای از این محصولات با هدف بازار پردازی بین الملی خواهد بود. این مرکز علاوه بر برگزاری بوت کمپ های تخصصی حضوری و همچنین در فضای مجازی با تجهیز استودیو های تخصصی صوت و تصویر و هم چنین فضای مناسب همفکری و گردهمائی بابت جلسات ارائه و هم اندیشی و جشنواره های مختلف، آزمایشگاه ( لابراتوار) تولید محتوای دیجیتال ْ فعالیتهای نوآورانه در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری جهت تولید و ارائه محتوای دیجیتال را انجام می دهد. یکی از فعالیت های اصلی این مرکز حمایت از استارت اپ های صنایع خلاق مرتبط با حوزه تولید محتوای دیجیتال است تا ضمن حمایت فضای ایجاد کسب کار را برای این مجموعه ها فراهم آورد. همچنین به دلیل همجواری با کشورهای هم زبان افغانستان و تاجیکستان زمینه همکاری در این خصوص مساعد و بدلیل حضور دانشجویان و فارغ التحصیلان افغان در منطقه امکان به کارگیری افراد مستعد و خلاق در این خصوص فراهم و مذاکراتی نیز از این بابت صورت گرفته است .یکی دیگر از فعالیتهای تخصصی مرکز ایجاد فضای کسب وکار برای استارتاپها و تولید کنندگان محتوا از طریق فضای مجازی برای کشورهای دیگر است . که بدلیل اختلاف بالای هزینه های تولید محتوا در منطقه ْ توجیه اقتصادی قابل ملاحظه ای خواهد داشت (بستر نرم افزاری این موضوع در این مجموعه به صورت کاملاَ بومی ایجاد و قابل بهره برداری است .

 • خدمات قابل ارائه
  عنوان نوع خدمت
  سرور و زیر ساخت فنی زیرساختی
  مشاوره مالی تخصصی
  منابع انسانی و اداری تخصصی
  مشاوره کسب و کار تخصصی
 • فهرست مجوزها، گواهینامه ها
  عنوان مرجع صدور
  وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
  سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور
  محتوای دیجیتال چند رسانه ای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
 • فضای قابل ارائه
  نوع ساختمان وضعیت مالکیت مجموع کل متراژ مرکز (متر)
  بخشی از فضای اداری استیجاری 2500
 • برنامه ها و رویدادهای آینده
  عنوان برنامه تاریخ برگزاری نفر ساعت / نفر رویداد محل اجرا نهادهای همکار
  تاریخ شروع ۱۴۰۱/۳/۸
  تاریخ پایان ۱۴۰۱/۳/۸
 • تیم ها
  نام تیم مسئول نوع فعالیت
  وحید معینی فر
  آتنا سالاری
 • تصاویر