توانمندی‌های گردشگری کشور به نمایش درمی‌آید


توانمندی‌های گردشگری کشور به نمایش درمی‌آید

«جشنواره و نمایشگاه مجازی گردشگری، صنایع دستی و سوغات» با مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری 25 اسفندماه 1401 تا 25 فرودین‌ماه 1402 برگزار می‌شود.

   

ین رویداد با اخذ مجوز از پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، با حمایت جامعه تورگردانان ایران و با مشارکت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، شرکت پارس خشایار مهر و پلت فرم مدیا لوتوس برگزار خواهد شد و به شرکت‌های دانش‌بنیان، شتاب‌دهنده‌ها، استارتاپ‌ها، خانه‌های خلاق و نوآوری و صنایع جانبی؛ خدمات ویژه‌ای ارائه می‌شود.

«ارائه غرفه با 20 درصد تخفیف»، «ارائه رایگان لینک سخنرانی»، «مشارکت در برگزاری کارگاه‌های آموزشی»، «درج مشخصات در ویژه‌نامه دیجیتالی»، «ارائه کمپین‌های تبلیغاتی با تخفیف‌های مشخص» و غیره از جمله این خدمات ویژه است.

جشنواره و نمایشگاه مجازی گردشگری، صنایع دستی و سوغات میزبان غرفه‌های مجازی صنایع دستی است که در آن اماکن گردشگری ایران و موسسات گردشگری و مسافرتی معرفی می شود. همچنین بازدید مجازی از مجتمع‌های فرهنگی و تجاری و نمایش برنامه‌های ویدئویی هنری و تعاملی از دیگر برنامه‌های این بخش است.

ایجاد غرفه‌های مجازی خدمات گردشگری و تور و برگزاری کارگاه‌های آموزشی آنلاین برای این نمایشگاه یک ماهه مدنظر قرار دارد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنند.