ثبت‌نام فراخوان پذیرش شوروم صنایع خلاق بوداپست


ثبت‌نام فراخوان پذیرش شوروم صنایع خلاق بوداپست

ثبت‌نام فراخوان پذیرش شوروم صنایع خلاق بوداپست

 

هدف از برگزاری شوروم تخصصی صنایع خلاق در بوداپست معرفی خدمات و کالاهای ایرانی تولیدشده توسط شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان است قابلیت صادرات به بازار اروپا و کشورهای مجارستان و اتریش را دارا می‌باشند. همچنین بسترسازی برای توسعه بازار این شرکت و شناسایی و مذاکره با خریداران احتمالی آنها. به همین منظور فراخوانی از سوی خانۀ خلاق و نوآوری تجاری‌سازی محتوا (تم)، با مشارکت ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، منتشر شد تا علاقه‌‎مندان حضور را شناسایی کرده، و ضمن بررسی قابلیت‌های آنها، تعداد محدودی را انتخاب نموده و با توافق و قراردادهایی مشخص امکان حضور محصولات و خدمات شرکت‌ها را فراهم نماید.

شوروم در فضای بین‌المللی به معنای فضای ارائۀ محصولاتی است که بر خلاف نمایشگاه‌ها امکان بازدید عمومی برای آن وجود ندارد و مدعوین هدفمند و با هماهنگی قبلی در آن حاضر خواهند شد.

بازدید مشتریان و مدعوین احتمالی در 3 روز در محل شوروم در کشور #مجارستان و شهر بوداپست صورت می‌پذیرد. در ادامه 27 روز نیز برگزارکنندگان به مذاکره با طرفین (شرکت ایرانی و خریدار بین‌المللی) به منظور فروش محصولات به مشتریان احتمالی خواهد گذشت.

پس از مدت یک ماهه، نمونه‌محصولاتی که طبق قرارداد مشترک تحویل برگزارکنندگان شده است عودت داده خواهند شد.

با توجه به ظرفیت محدود اتاق ایران فقط تعداد محدودی از ثبت‌نام‌کنندگان، با بررسی تیم برگزاری، انتخاب شده و امکان حضور نمونه‌محصول یا کاتالوگ آن‌ها فراهم خواهد شد. پس صرف ثبت‌نام به معنای پذیرش و امکان حضور نیست.

جزئیات نحوۀ ارسال نمونه‌محصول یا کاتالوگ شرکت‌های منتخب و سایر تعهدات طرفین در چارچوب قرارداد رسمی و قانونی به شکل مجزا با هر شرکت توافق شده و تا پیش از آن هیچ تعهدی متوجه برگزارکنندگان نیست.

با توجه به هماهنگی صورت‌گرفته با ستاد صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری، حضور محصولات شرکت‌های خلاق و دانش‌ بنیان بدون هزینه (البته با قرارداد رسمی بین طرفین) خواهد بود.

هرگونه سوال و هماهنگی برای ثبت‌نام و اطلاع از جزئیات را می‌توانید  تنها با این شماره در قالب پیام در میان بگذارید:09127376953