انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک پارک علم و فناوری خراسان رضوی با کارخانه نوآوری آمپر


انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک پارک علم و فناوری خراسان رضوی با کارخانه نوآوری آمپر

مسعود میرزائی شهرابی، رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی از کارخانه نوآوری آمپر بازدید و با مدیران و استارتاپ‌ها به گفتگو پرداخت.
در این بازدید پرویز کرمی مدیرعامل کارخانه نوآوری و صنایع خلاق آمپر ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص معرفی مجموعه، بر نقش کارخانه‌های نوآوری و پارک‌های علم و فناوری به‌عنوان مشوق بنیادین برای جوانان نخبه و فارغ‌التحصیلان خلاق کشور در حوزه‌های فناورانه و جذب و نگهداشت ایشان در کشور و رفع نیازهای فناورانه تأکید کرد.


 کرمی ضمن اشاره به حوزه‌های فعالیت کارخانه نوآوری آمپر از علاقه‌مندی مجموعه به تعریف سرفصل مشترک همکاری با پارک علم و فناوری خراسان و ارتباط صنعت با دانشگاه گفت.
 در ادامه مسعود میرزائی شهرابی، رئیس پارک علم و فناوری خراسان رضوی ضمن استقبال از فعالیت‌های صورت گرفته در کارخانه نوآوری آمپر بر اهمیت جذب و پذیرش ایده‌های فناورانه دانشجویان، ایجاد فرصت شغلی، تقویت واحدها و شرکت‌های دانش‌بنیان و ارتباط سیستماتیک صنعت با دانشگاه گفت: کارخانه نوآوری آمپر با توجه به توان و تجربه بالای جناب آقای کرمی و مجموعه رایزکو می‌تواند نقش موثری در رفع چالش‌ها و نیازهای فناوران و ارتباط صنعت و دانشگاه ایفا کند.
 وی افزود: گام اول اجرای فعالیت‌‌های مشترک می‌تواند انعقاد تفاهم‌نامه‌ای جهت انجام پروژه‌های مشترک باشد؛ این تفاهم‌نامه که باهدف تقویت زیست‌بوم نوآوری و توسعه کسب‌وکار‌های فناورانه و نوآورانه در قالب یک همکاری مشترک بر محور حمایت از استارتاپ‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاری‌های مشترک باشد.