حمایت از ایده‌های خلاق و نوآور در حوزه صنایع دستی


حمایت از ایده‌های خلاق و نوآور در حوزه صنایع دستی

«فراخوان ایده‌پردازی خلاقانه و نوآورانه در صنایع دستی» توسط خانه خلاق و نوآوری گردشگری و صنایع دستی استان تهران و با حمایت و مشارکت معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان منتشر شد تا اثرگذاری ایده‌ها و نوآوری‌های فعالان زیست‌بوم فناوری‌های نرم و فرهنگی و صنایع خلاق در توسعه صنایع دستی افزایش یابد.

از مزایای حضور تیم‌های منتخب این فراخوان در خانه خلاق و نوآوری گردشگری و صنایع دستی استان تهران می‌توان به «استقرار رایگان آنها در خانه خلاق و نوآوری»، «استفاده رایگان از خدمات منتورینگ و مشاوره تا زمان حضور در خانه خلاق و نوآوری»، «کمک به تجاری‌سازی محصول و ایده‌های خلاق»، «استفاده از خدمات خانه خلاق و نوآوری نظیر اینترنت، سالن همایش، اتاق جلسات» و «فرصت حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی» اشاره کرد.

علاقه‌مندان برای مشارکت در این فراخوان تا 31 خرداماه 1402 فرصت دارند تا ایده‌ها و طرح‌های خلاقانه خود را ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنند. تیم‌های برگزیده علاوه بر استقرار در خانه خلاق و نوآوری گردشگری و صنایع دستی استان تهران از حمایت‌های متنوعی برای تجاری‌سازی محصول و ثبت شرکت‌ خلاق نیز بهره‌مند خواهند شد.