دومین نشست‏ از سلسله نشست های اقتصاد دانش ‏بنیان علوم انسانی


دومین نشست‏ از سلسله نشست های اقتصاد دانش ‏بنیان علوم انسانی

مرکز نوآوری و توسعه فناوری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی با همکاری خانه خلاق و نوآوری علوم انسانی و فرهنگ، سلسله نشست‏های اقتصاد دانش ‏بنیان علوم انسانی را برگزار می کند.

مرکز نوآوری و توسعه فناوری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، با هدف کاربردی سازی دانش، سلسله نشست‏های اقتصاد دانش ‏بنیان علوم انسانی را برگزار می کند. نشست دوم از این سلسله نشست ها، در تاریخ 16/10/1402 ساعت 10 تا 12 با عنوان «اقتصادِ زبان» در سالن ادب پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، برگزار می شود. مهدی صالحی (سرویراستار و کنشگر زبان فارسی) سخنران و دکتر محمد نجاری (متخصص مطالعات بین رشته ای علوم انسانی و هنر، معاون نوآوری و توسعه فناوری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی) دبیر نشست هستند. علاقه‌مندان برای حضور مجازی هم می‌توانند از طریق لینک زیر:
https://webinar.ihcs.ac.ir/b/ihc-jlb-yux-64k
به صورت برخط در نشست حضور یابند.
شایان ذکر است مرکز نوآوری و توسعه فناوری پژوهشگاه علوم انسانی براساس برنامه راهبردی خود، سلسله نشست های «نوآوری و فناوری در علوم انسانی و هنر» و «اقتصاد دانش بینیان علوم انسانی» را با هدف مفهوم سازی و گفتمان سازی اقتصاد دانش بنیان و نقش حکمران و پیشران علوم انسانی، طراحی کرده است که طی دو برنامه کوتاه مدت و میان مدت اجرا می شود.
.