نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های فعال در حوزه صنایع دستی، گردشگری و هتلداری برگزار می‌شود


نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های فعال در حوزه صنایع دستی، گردشگری و هتلداری برگزار می‌شود

نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های فعال در حوزه صنایع دستی، گردشگری و هتلداری  برگزار می‌شود

به همت ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، خانه خلاق و نوآوری آفتاب مجری برگزاری بزرگ‌ترین رویداد گردشگری و صنایع‌دستی جهان شهر اصفهان شده است. این خانه خلاق و نوآوری در این راستا از علاقه‌مندان در حوزه تولید محتوا، گردشگری آموزشی، گردشگری تفریحی و بازی‌های رایانه‌ای، گردشگری خلاق، صنایع‌دستی، پوشاک و... دعوت به همکاری می‌کند.

این خانه خلاق و نوآوری، بر مبنای یک سیستم استعداد سنجی که بیش‌تر حول کودکان و نوجوانان متمرکز است، ایده‌های خلاقانه و نوآورانه آ‌ن‌ها را شناسایی کرده و خروجی این سیستم، به ورودی خانه خلاق و نوآوری منجر می‌شود.

سجاد حیات‌بخش مدیر خانه خلاق و نوآوری آفتاب با بیان اینکه نمایشگاه گردشگری و صنایع‌دستی جهان شهر اصفهان دوازدهمین دوره است که برگزار می‌شود، گفت: در این نمایشگاه تلاش شده تا میزبان 31 استان کشور باشیم و به‌صورت بین‌المللی برگزار کنیم.

وی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری این نمایشگاه حمایت از شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان در حوزه صنایع‌دستی و گردشگری است، افزود: به هر استانی در حوزه صنایع‌دستی برای ارائه محصولات در حدود 4 غرفه داده می‌شود، همچنین در حوزه گردشگری آژانس‌ها، هتل‌ها و مجموعه‌های فرهنگی و تفریحی خدمات خود را در این نمایشگاه ارائه می‌‎دهند.

نمایشگاه گردشگری و صنایع‌دستی جهان شهر اصفهان ۷ تا ۱۱ مهرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان برگزار می‌شود.

در این راستا از شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان،‌ خانه‌های خلاق و نوآوری سراسر کشور دعوت می‌شود جهت رزرو غرفه از طریق سایت www.iite.ir  و یا شماره واتساپ ۰۹۱۶۲۰۴۵۴۶۴ تماس بگیرند.

همچنین در بخش جانبی این رویداد نشست میز ملی صادرات صنایع دستی کشور، لیگ چوگان اصفهان و نشت هیئت رئیسه جامعه هتلداران برگزار خواهد شد.