رویداد کارآفرینی| خانه خلاق و نوآوری سرو برگزار می کند


رویداد کارآفرینی| خانه خلاق و نوآوری سرو برگزار می کند

خانه خلاق و نوآوری سرو با حمایت ستاد فناوری‌های نرم و توسعه صنایع خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با مشارکت خانه‌های خلاق و نوآوری و شتاب‌دهنده‌های استان قم، رویداد کاربردینو که نمایشگاه کار و فناوری‌های نرم استان قم است را برگزار می‌کند.

در طول نمایشگاه کاربردینو استارتاپ‌ها، شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان استان قم آخرین دستاوردها و محصولات خود را برای بازدیدکنندگان که غالباً فرهیختگان، دانشجویان، فارغ‌التحصیلان، سرمایه‌گذاران و فعالین زیست‌بوم نوآوری هستند، عرضه می‌کنند.

مخاطبین این نمایشگاه دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و فعالان زیست‌بوم نوآوری و فناوری استان قم هستند. علاقه‌مندان در این نمایشگاه با شرکت‌ها و زیست‌بوم نوآوری آشنا می‌شوند و بستر ایجاد شبکه ارتباطی مناسب توسط شبکه اجتماعی شرکت دانش‌بنیان روبرد برایشان فراهم می‌شود.

در نهایت در روز پایانی و با رویداد کارآموز شو، متقاضیان کارآموزی در محل نمایشگاه حضور پیدا کرده و با راهنمایی منتورها برای شرکت و موقعیت شغلی مناسب پروفایل خود را در روبرد ارسال کرده و توسط شرکت‌ها انتخاب می‌شوند.

کشف استعداد و جذب کارآموز

در رویداد کارآموزشو که 31 تیرماه در نمایشگاه کاربردینو برگزار می‌شود، شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و استارتاپ‌های استان قم از طریق شبکه اجتماعی تحصیلی شرکت دانش‌بنیان روبرد، دانشجویان با استعداد را کشف و آنان را به‌عنوان کارآموز جذب کسب‌وکار خود می‌کنند.

رویداد کاربردینو 29 تا 31 تیرماه سال جاری از ساعت 15 تا 20 در مجتمع تجاری سلام برگزار می‌شود. علاقه‌مندان جهت هماهنگی و ثبت‌نام به سایت نمایشگاه کار و فناوری کاربردینو مراجعه کنند.