«بوت کمپ تولید محتوا گردشگری» خانه خلاق و نوآوری گردشگری و صنایع‌دستی تهران


«بوت کمپ تولید محتوا گردشگری» خانه خلاق و نوآوری گردشگری و صنایع‌دستی تهران

مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان تهران از اعلام فراخوان ثبت‌نام نخستین رویداد «بوت کمپ تولید محتوا گردشگری» در خانه خلاق و نوآوری گردشگری و صنایع‌دستی تهران از تاریخ ۱۵ الی ۱۸ آبان‌ماه خبر داد.

پرهام جانفشان گفت: «بوت کمپ تولید محتوا گردشگری» رویداد استارت‌آپی است که با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های فرهنگی و نرم معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و صندوق پژوهش و فناوری صنایع خلاق برای علاقه‌مندان به حوزه نوآوری در گردشگری و ساخت پادکست به صورت رایگان برای علاقه‌مندان برگزار می‌شود. 

مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان تهران عنوان کرد: در این بوت کمپ ۳ روزه روش‌های خلاقانه در روایت گردشگری، فن بیان، تکنیک‌های گویندگی، ابزارهای ویرایش صدا و ساخت و انتشار پادکست و روش‌های تجاری‌سازی ایده آموزش داده می‌شود. 

او افزود: مراحل برگزاری بوت‌کمپ به گونه‌ای برنامه ریزی شده است تا پس از فراخوانان عمومی و اتمام آموزش‌های اولیه در مدت ۳ روز کار تیم‌سازی و اجرای عملی ساخت پادکست زیر نظر مربیان انجام شود. 

جانفشان گفت: در پایان بوت کمپ ضمن ارزیابی پادکست‌های تولیدی و معرفی استارت‌آپ‌های برتر به سرمایه‌گذاران فرصت استقرار تیم‌ها در فضای کار اشتراکی و اختصاصی خانه خلاق گردشگری فراهم می‌شود. 

مدیرکل میراث‌فرهنگی استان تهران خاطر نشان کرد: علاقه‌مندان به حوزه گردشگری و تولید پادکست از جمله دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های گردشگری، تاریخ، ادبیات، هنر، معماری راهنمایان تور و… بدون هیچ گونه محدودیت سنی و رشته و مدرک تحصیلی فرصت ثبت نام در این بوت‌کمپ را دارند. 

او افزود: شرکت‌کنندگان می‌توانند در تمام فعالیت‌های گردشگری از جمله گردشگری شهرری، معماری، موزه‌گردی، طبیعت‌گردی، گردشگری هنری، صنایع‌دستی، اقوام و آئین‌های بومی و محلی، گردشگری خوراک، گردشگری ادبی، گردشگری ورزشی و… اقدام به تولید پادکست گردشگری کنند. 

بوت کمپ «تولید محتوای گردشگری» از تاریخ ۱۵ الی ۱۸ آبان از ساعت ۱۵ الی ۱۸ در محل خانه خلاق و نوآوری گردشگری و صنایع‌دستی به نشانی خیابان کارگر شمالی تقاطع خیابان دکتر فاطمی موزه فرش ایران برگزار می‌شود و علاقه مندان می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت www.thch.ir مراجعه کنند.